Menu

Fashion And Style

Moda, trendy, styl

Trzy modowe Hity 9.

shifty833

1. Long-handled bags. Oficjalnie, w świecie mody już czas na zmianę letnich, dużych, plażowych, słomkowych toreb i torebek na coś bardziej uporządkowanego i wyrafinowanego. Prym wiodą zgrabne torebki na długim pasku. Ja wiem, że nie potrafimy pożegnać się z wakacjami i atrybutami wakacyjnymi i szczególnie my, tu,  w Polsce. A nawet nie chcemy! Bo "lato" tego lata przyszło do nas wyjątkowo późno ;) A wracając to torebek: na zdjęciach panie wyposażone są w torebki od Chanel czy Hermes, ale to przecież nie jest zasada bycia modną, na stronie np. Zara możemy wyłowić mnóstwo takich wzorów, a i w innych sieciówkach ich nie brakuje. Ważne, aby miały długi pasek, a to gdzie je kupimy czy nawet zrobimy, w jakim będa fasonie czy kolorze zależy wyłącznie od nas :)

2. Shirt. Czasami najprostsze elementy naszej garderoby są najbardziej pożądane, a koszula jest tego doskonałym przykładem. Obowiązkowa i formalna lub całkiem na luzie, na dzień i na wieczór, schowana lub na zewnątrz, z wzorami lub gładka - możliwości jej stylizacji są nieograniczone. Bez wątpienia jest najbardziej zapracowaną rzeczą w naszej szafie, potrafi udowodnić swoją elegancję a równocześnie praktyczność i wygodę. Luźna, lekka, zwiewna i kwiecista jest również kluczem do nie jednej kobiecej stylizacji a połączona z odpowiednimi akcesoriami w jednej chwili staje się wytworna. Dlatego ją kochamy, a co więcej jest idealna na lato, jak przekonują nas poniższe zdjęcia.

3. Block colour. To jest dopiero hit :) i nie trzeba mieć budżetu gwiazdy żeby dopasować się do trendu. Elektryczne neony, malarskie pastele i farby zawładnęły wybiegami już wiosną. Teraz modne są kombinacje tych kolorów, często tworzące pasy i ustawione w kontraście barwnym. Więc isnpirując się zdjęciami: jeśli postawisz na subtelne pastele, przejdź zaraz do optycznego szoku stawiając w innej części ubioru na neon. Nie ma ograniczeń kolorystycznych w tym trendzie, zasada jest jedna: nie zapominaj mieszać stonowanych kolorów z dynamicznymi letnimi barwami.

Zdjęcia: elleuk.com

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • cocacola88

    świetny bloog :)))

  • jan.szczepan

    Cena złota > srebro cena: tak jest od zawsze, ja wychodzę z zasady że w modzie również, dlatego preferuję złote dodatki - szczególnie jako facet.

© Fashion And Style
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci