Menu

Fashion And Style

Moda, trendy, styl

Trend report: gwiazdki

shifty833

Jak bumerang powrócił gwieździsty trend z 2008 roku, kiedy to swoje kolekcje z tym motywem przedstawili m.in. Chanel, Yves Saint Laurent, Giles, Emilio Pucci czy Karen Walker. Pamietamy też jak namiętnie gwiazdki nosiła Kate Moss. A'propos Kate, rzeczy z takimi aplikacjami były dostępne również w sklepach Topshop. Natomiast tego roku swoją kolekcję gwiezdnych propozycji na jesień 2011 przedstawili panowie Dolce&Gabbana. Gwiezdny wzór może być równoczesnie zabawny i stylowy. Moimi ulubionymi z tejże kolekcji są sukienki całkowicie pokryte gwiazdami i można przypuszczać, że konkurują z także modnymi w tych sezonach sukienkami polka dots. A jeśli nie sukienki, to na pewno będę posiadaczką choćby chusty w gwiazdy, bo nie ukrywam trend ten szaleńczo mi się podoba :)

Foto: style.com, yesstyle.com (Redopin Style)

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • gloryyy

    ta granatowa bluzka w gwiazdki jest super! tylko niestety teraz w sieciowkach bedzie pewnie taki wylew gwiazdek ze szybko zrobia sie tandetne

  • shifty833

    Ja też mam nadzieję, że nie przeistoczy się to w tandetę - ale to chyba kwestia odpowiedniego eksponowania i zestawienia z innymi częściami stroju :)

© Fashion And Style
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci