Menu

Fashion And Style

Moda, trendy, styl

Prada Sunglasses Fall/Winter 2011

shifty833

Dziś krótko, nawet jeśli jest to naprawdę trudne, aby ograniczyć się do minimum przy pisaniu o Pradzie. Czasami mam wrażenie, że giganci mody prześcigują się a nawet walczą o to, kto tak naprawdę jest wyrocznią trendów. A którzy to giganci? Louis Vuitton / Marc Jacobs, Prada / Miu Miu. Najlepsze w tym jest to, że każdy z nich chce wymyślić coś nieśmiertelnego, klasycznego jak Coco swoją małą czarną. Niezwykle trudno jest wpaść na pomysł czegoś kultowego, bo wydaje się, że w modzie wszystko już było... A może właśnie teraz zrobiła to Prada? W końcu nieśmiertelna mała czarna nie może być tylko jedna, sama!
I teraz krótko, jak mówiłam - widzieliście kolekcję okularów przeciwsłonecznych Prada Jesień/Zima 2011? Jeśli tak, no cóż przedstawiam ją jeszcze raz tu. Jestem ciekawa co o niej sądzicie. Tadaaam! :)

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
 • Gość: [edusiec] *.net-partner.pl

  UWAGA!

  Do wygrania ubrania firmy Zara, Mango, Mexx, GAP, Bershka z Laszafa.pl.
  Wystarczy, że wyślesz na adres edusiec@greenmedia.pl zdjęcie ze swoją stylizacją na początek roku szkolnego, z zestawem inspirowanym szkołą lub po prostu pokaż się w ubraniach, które chętnie zakładasz do szkoły lub na uczelnię!

  Więcej informacji na temat konkursu na stornie:
  artystyczne.edusiec.pl/Rozpocznij-szkole-z-klasa

© Fashion And Style
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci