Menu

Fashion And Style

Moda, trendy, styl

DIY

DIY: kurtka ze skórzanymi rękawami

shifty833

Bardzo modną kurtkę ze skórzanymi rękawami możesz stworzyć sama w domu! KoKardtKa, dziewczyna która potrafi wyczarować takie cuda, podpowiada na swoim blogu oraz filmikach, które zamieszcza również na YouTube jak własnoręcznie uszyć unikatowe oraz najmodniejsze rzeczy ostatnich sezonów. Gorąco polecam! :)

DIY: Złoto-Srebrna Bransoletka

shifty833

Niesamowite jak w prosty i szybki sposób możemy wyczarować sobie bardzo modną ozdobę. A wszystko za sprawą DIY. Bransoletka z połączenia dwóch zdawałoby się nie pasujących do siebie kolorów; złota i srebra. Elegancka a tym samym ekskluzywna biżuteria, którą same zrobimy! Potrzebujemy zatem: Złoty i srebrny łańcuch (przycięte do rozmiaru, który nam pasuje), dowolne kryształy w postaci kryształowego sznura, czarna linka (sznurek lub rzemyk), szczypce oraz zamknięcia do bransolet.

 

Krok po kroku:
1. Przygotować potrzebne materiały.
2. Związać ze sobą dwa kawałki łańcucha (oba powinny być tej samej długości) podwójnym węzłem.
3. Zacząć zespalać pierwsze ogniwo łańcuchów.
4. Umieścić sznur kryształków pomiędzy łańcuchy. Złączyć czarną linką pierścienie łańcucha oraz kryształowy sznur przechodząc tą linką przez przestrzeń pomiędzy kryształami.
5. Kontynuować łączenie całego łańcucha, ściskąjąc mocno linkę za każdym razem splatania.
6. Zakończyć podwójnym węzłem. Przymocować zamknęcia. Korzystając ze szczypców usunąć zbędną linkę.

 

Fot. thebudgetfashionista.com

DIY - Racerback Tank Top

shifty833

Kolejna dawka DIY. Tym razem video z tutorialem do stworzenia bardzo modnego Racerback Tank Top. Zasady sa proste, potrzebujesz starej koszulki w dowolnym kolorze, może być z jakimś oryginalnym nadrukiem i najlepiej w rozmiarze XL (a nawet może to być jakaś rozpinana koszula), nożyczki, kredę (lub białą kredkę) i tasiemkę. Życzę udanych rezultatów :)

Inspiracje:

 

 

foto: yesstyle.com

DIY bluza bez ramion

shifty833

Uwielbiam przerabiać stare rzeczy. Zawsze jak chcę wyrzucić coś starego, dłuuugo zastanawiam się nad tą decyzją, specjalnie przeszukuję też sieć z misją znalezienia łatwego, zrozumiałego a przede wszystkim wykonalnego tutoriala. A w necie ich dostatek, lecz nie wszystkie satysfakcjonują. W dzisiejszej notce chcę Was namówić do kreatywnego postrzegania rzeczy starych, bezużytecznych.  Chcę Was również namówić do rezygnacji z wyrzucania czegokolwiek, jeśli to niekonieczne oczywiście (bo swoją drogą nasze gromadzenie, starych, niepotrzebnych rzeczy, może wywołać w otoczeniu dziwne reakcje :P). Mimo wszystko twierdzę, iż DIY to rozwiązanie problemu posiadania najmodniejszych ciuchów i klucz do oryginalnego stylu. 

Wydaje mi się, że tego bloga nie muszę przedstawiać, większość z Was na pewno trafiła na niego, wpisując w wyszukiwarkę "DIY", a jest to :  P.S. - I made this... Dziewczyna w znakomity sposób przedstawia za pomocą zdjęć i video, jak przerobić rozmaite ubrania, aby wyglądały modnie. Przekształca zwyczajne rzeczy w rzeczy odpowiadające trendom z wybiegów i to w kilka minut! Voilà!

 

Inspiracje: yesstyle.com (puffy)

© Fashion And Style
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci