Menu

Fashion And Style

Moda, trendy, styl

Street Style

6 minimalist chic looks from New York

shifty833

Dzień drugi New York Fashion Week. Ulice na każdym rogu zdominowane były przez minimalizm stylowy. Można zaobserwować było tzw. "block kolors" czyli zestawienia przeważnie dwóch barw na ubraniu bez potrzeby urozmaicania ich wielokolorowością, czyste linie i kroje, kawał materiału tworzący jedną, interesującą i wystarczającą całość oraz ułożone gładko i grzecznie włosy. Klasa w prostocie.


foto: fashionising.com

Street Style Fall/Winter 2013/14

shifty833

Podczas gdy gwiazdy kina i estrady od zawsze są naszymi muzami i inspiracjami jeśli chodzi o podpatrywanie trendów, "cywile" również mają coś do powiedzenia. Są jakby producentami godnych uwagi stylizacji. Przenoszą to, co na wybiegach i to co jest obecnie na topie na szare ulice miast. Chodzi mi oczywiście o street style. Podpatrując stylowe rozwiązania modnych dziewczyn na ulicach, znajdziemy pomysłowe zestawienia, kombinacje i sztuczki, tak samo fascynujące i odważne jak te, które znajdziemy na gwiazdach ubranych przez stylistów. Na pełnym inspiracji modowych portalu Pose.com znalazłam epickie perełki, godne zainteresowania.


Foto: pose.com

Fashion Telegram: London FW 2011 Street Style

shifty833

London Fashion Week właśnie dobiega końca. Najlepsi londyńscy projektanci pokazali swoje dzieła na nadchodzące sezony S/S 2012 (oj będzie się działo! - ale o tym wkrótce:)). Jak doskonale wiemy, Londyn to miasto znane ze swoich wyjątkowych i skrupulatnie śledzących modę indywidualności. Dziś notkę poświęcam "kulisom" pokazów i znakomitym stylizacjom gości na nie przybyłych. A były wśród nich m.in. znane stylistki, gwiazdy, modelki (Anja Rubik, Hanne Gaby Odiele) oraz blogerki (m.in. Nadia Sarwar). Przedstawiam więc wyłowione z sieci najciekawsze wg mnie street styles.

Fot.: harpersbazaar.com (Mr. Newton), marieclaire.co.uk (Imaxtree)

© Fashion And Style
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci