Menu

Fashion And Style

Moda, trendy, styl

ShowBiznes

Annie B Sweet

shifty833

Dziś z braku czasu nie o modzie. Będzie za to coś równie sympatycznego albowiem muzyka, która towarzyszy mi od jakiegoś czasu. Przedstawiam nieznaną jeszcze w Polsce hiszpańską wokalistkę Annie B Sweet, piszącą i śpiewającą głównie w języku angielskim. Annie jest o tyle godna uwagi, że jako 9 latka tworzyła już własne kompozycje! Pierwszy album wydała stosunkowo niedawno, bo w 2009 roku. A korzystając równocześnie z wspaniałej wczesno jesiennej pogody, namawiam do przysłuchiwania się takim łagodnym, melodyjnym i ciepłym brzmieniom ;) Nastraja. Na pewno. Inspiruje. Też.

80th Annual Academy Awards - Oscars 2008 - Fashion

shifty833

Już po raz 80. Amerykańska Akademia Filmowa przyznała swoje doroczne laury - Oscary, które jednocześnie są najbardziej prestiżowymi nagrodami przemysłu filmowego.  Najlepszym filmem ubiegłego roku był według Akademii "To nie jest kraj dla starych ludzi" braci Coen. Twórcy odebrali także statuetkę za reżyserię. Andrzej Wajda nie odebrał Oscara za "Katyń". W kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny zwyciężył austriacki obraz "Fałszerze". Nagrodę dostała natomiast polsko-brytyjska krótkometrażowa animacja "Piotruś i wilk". Ceremonia w Teatrze Kodaka zgromadziła ok. 3500 gości. Po raz drugi w swojej karierze poprowadził ją Jon Stewart.

Zapewne wszyscy znają już zdobywców Oskara, lecz dla tych, kórzy chcieliby jeszcze zobaczyć zwyciezców: Pełna lista laureatów: TU

A oto Gwiazdy na Czerwonym Dywanie i ich piękne sukienki od znanych projektantów:

 

The 50th Annual Grammy Awards

shifty833

10 lutego 2008 w Staples Center w Los Angeles, odbyła się jubileuszowa 50. gala rozdania prestiżowych nagród muzycznych Grammy. Aż pięć statuetek Grammy otrzymała w tym roku brytyjska piosenkarka Amy Winehouse. W tym trzy z czterech najważniejszych kategorii konkursu: za najlepszy debiut, nagranie i i piosenkę roku (za utwór „Rehab”). Dwie pozostałe nagrody przyznano wokalistce za najlepszy wokalny krążek oraz solowe wykonanie w  muzyce pop. Niestety, gwiazda nie była obecna na gali w Los Angeles, jednak jej występ był emitowany drogą satelitarną. Płytą Roku uznano album Herbie Hancocka: "River: The Joni Letters".
Natomiast raper Kanye West opuścił tegoroczną Galę z czterema statuetkami: za najlepszy album rap (płyta "Graduation"), piosenkę rap (utwór "Good Life"), najlepsze wykonanie solowe rap (piosenka „Stronger") oraz w duecie ("Southside").

Wśród wyróżnionych w 110 kategoriach znaleźli się również: Madonna, Alicia Keys, Foo Fighters, Bruce Springsteen, The White Stripes, Justin Timberlake, Rihanna i Mary J.Blige.

A oto jak prezentowały się Gwiazdy i ich olśniewające kreacje, na 50. (jubileuszowym) rozdaniu nagród muzycznych Grammy Awards:

Pani Beckham projektantką

shifty833

Victoria rzuca muzykę dla mody! 
Posh wyznała, że chce ostatecznie zrezygnować z kariery muzycznej i poważnie zająć się modą: "Długo myślałam nad wszystkim. Nie jestem już częścią przemysłu muzycznego. Teraz jestem częścią świata mody. Właśnie zbieram ekipę i to będzie mój główny projekt, gdy zakończę tournée." Victoria ma już doświadczenie w branży modowej - zaprojektowała kolekcję okularów oraz jeansów dvb, które promowała niedawno w Bostonie.

Vicky wyznała, że nigdy tak naprawdę nie chciała reaktywacji zespołu, choć jeszcze niedawno mówiła, że bardzo brakowało jej dziewczyn i stwierdziła, że są jej najlepszymi przyjaciółkami.

Jak się okazuje Beckham wstąpiła do zespołu tylko i wyłącznie po to, żeby zrobić niespodziankę swoim synom.

"Byłam bardzo zdenerwowana powrotem do Spice Girls, ponieważ nie chciałam przekazywać tej pogmatwanej wiadomości. Głównym powodem, dla którego zgodziłam się na uczestnictwo w trasie koncertowej, była chęć pokazania moim synom, że mamusia była kiedyś wielką gwiazdą pop" - zdradziła Beckham.

Info: www.kobieta.wp.pl

© Fashion And Style
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci